Nabídka pro vozy starší 4 let

Využijte zvýhodnění až 20 % na originální náhradní díly ŠKODA a práci.

Pokud vlastníte vůz ŠKODA, jehož stáří je 4 a více let, je Šeková knížka plná slev určena právě vám. V našem autorizovaném servisu máte jistotu, že používáme ty nejkvalitnější originální díly i předepsané technologické postupy.
Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat na našem servisu.

SLEVA 20 % NA VÝMĚNU BRZD
SLEVA 20 % NA VÝMĚNU SPOJKY
SLEVA 20 % NA PŘÍSLUŠENSTVÍ
ZDARMA AUTOKOSMETIKA
SLEVA 15 % NA VÝMĚNU ŘEMENŮ
SLEVA 20 % NA VÝMĚNU TLUMIČŮ
SLEVA 10 % NA ŠKODA ORIGINÁLNÍ DÍLY
SLEVA 20 % NA VÝMĚNU VÝFUKU

Nejčastější dotazy na program Šeková knížka:

Koupil jsem ojetý vůz ŠKODA. Můžete mi zkontrolovat jeho stav?
Ano, zdarma zkontrolujeme váš vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ starý 4 a více let, který máte ve vlastnictví maximálně 6 měsíců. Následně od nás obdržíte vyplněný formulář kontroly stavu ojetého vozu zdarma.

Nejsou originální díly pro můj ojetý vůz zbytečně drahé?
Při opravách vozů starších 4 let používáme ŠKODA Economy díly, u kterých byl lehce snížen počet variant a upraveny jejich konstrukční vlastnosti. Přestože jsou až o 35% levnější, než díly pro nové vozy, jsou vyráběny z odpovídajících materiálů v maximální kvalitě.

Používá autorizovaný servis i renovované díly?
Ano, ŠKODA Výměnné díly jsou továrně renovované díly pro vozy jakéhokoli stáří. Během renovace jsou detailně rozebrány, vyčištěny, proměřeny a zkontrolovány. Jednotlivé součástky jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými. Kromě nižší ceny až o 68% myslí tento proces také na ochranu životního prostředí a zabraňuje předchází plývání energiemi a výrobními kapacitami.