O nás

Najdete nás v centru města na Masné, kousek od Zvonařky. Jako autorizovaný a certifikovaný dealer ŠKODA AUTO poskytujeme celé spektrum služeb – od pořízení nového vozu včetně jeho pojištění
a financování, kompletní servis a údržbu včetně lakovny a klempírny, prodej náhradních dílů a příslušenství a v neposlední řadě také prodej
a výkup ojetých vozů v programu ŠKODA Plus.

Náš servis je také certifikovaným místem pro opravy osobních a užitkových vozů Volkswagen.

Jsme jediný autorizovaný prodejce a servisní místo pro motocykly KTM na celém jihu Moravy a prodejce a servis motorek GASGAS a e-moto.

Historie

AUTONOVA BRNO vznikla jako opravárenský závod Služeb města Brna. O jejím vzniku bylo rozhodnuto v roce 1968 a začala výstavba. Později se služby rozšířily i pro veřejnost, a to opravy vozidel Žiguli (později Lada), Volha a Polski Fiat. Na podzim roku 1991 byla zahájena spolupráce se společností ŠKODA AUTO a začal prodej prvních Favoritů.

V roce 1995 byl podnik privatizován společností Auto4, která se následně přejmenovala na AUTONOVA BRNO s.r.o. a název byl registrován jako ochranná známka.

Od té doby začal postupný růst a modernizace, který zahrnoval rekonstrukci lakovny, výstavbu skladu náhradních dílu, autosalonu a mnoho dalšího.

V roce 2004 se AUTONOVA stala autorizovaným servisním partnerem Volkswagen. V té době již poskytovala své služby v areálu o na úctyhodných 11 100 m2. Od roku 2012 přibylo zastoupení motocyklů KTM a o čtyři roky později vznikla samotná prodejna motocyklů se servisem.

Od roku 2021 patří AUTONOVA BRNO do koncernu Vienna Insurance Group, který jí dává široké možnosti v rozšiřování a zkvalitňování služeb. Rodinný duch společnosti však zůstal zachován.

Mohlo by vás zajímat: