Provedení a příprava na STK a měření emisí v Brně

Dnes už nemusíte trávit čas vyřizováním povinných prohlídek. Zajistíme pro vás přípravu vozidla na STK i EMISE, absolvujeme obě tyto prohlídky a dle domluvy s majitelem vozu také odstraníme zjištěné nedostatky.

  • příprava vozu na technickou kontrolu i měření emisí
  • zprostředkování všech úkonů na STK i EMISÍCH
  • odstranění zjištěných závad

Vyřízení a příprava trvá obvykle jeden den. Ráno převezmeme vozidlo
a odpoledne si jej můžete vyzvednout. V případě zjištěných závad společně domlouváme termín opravy dle stavu a závažnosti poruchy.

Co přichystat?

Doklady: S sebou vezměte malý i velký technický průkaz. Emisní kartička už se nevystavuje.
Povinná výbava: Před absolvováním STK je vhodné viditelně ve vozidle umístit: reflexní vestu, výstražný trojúhelník, autolékárničku, zvedák, klíč na matice kol, náhradní kolo, náhradní žárovku a náhradní pojistky.

Jaké mohou být výsledky STK?

  • Bez závad nebo s lehkými závadami označovanými v protokolu písmenem A. V takovém případě máte platnou STK na dva roky.
  • vážnými závadami označovanými v protokolu písmenem B. Takto s vozem můžete jezdit maximálně 30 dnů od provedení prohlídky. V této lhůtě je nutné vady odstranit a absolvovat opakovanou STK.
  • nebezpečnými závadami  označovanými písmenem C. Takové vozidlo nesmí na pozemní komunikace. Mělo by být odtaženo a opraveno. Po opravě je nutné absolvovat opakovanou STK.

Objednejte se ještě dnes:

    Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.