Enyaq na operák

Čas skutečně dostupné elektromobility je tady! Prostorný elektromobil Enyaq iV 80 vybavený nejmodernějšími technologiemi si můžete nyní pořídit na operativní leasing za 15 990 Kč bez DPH měsíčně. Součástí splátky je kompletní servis po celou dobu pronájmu vozu, Škoda Pojištění Plus od Allianz a karta Chargee pro pohodlné nabíjení.

Co obsahuje splátka operativního leasingu Bez starostí? 

Enyaq iV 80 s dojezdem až 542 km

Pronájem nejprodávanějšího elektromobilu v České republice Škoda Enyaq iV ve verzi 80 s dojezdem až 542 km na jedno nabití. Pronájem vozu je na 3 roky s nájezdem do 15 000 km ročně.

Kompletní servis a Škoda Pojištění Plus

Kompletní servis vozu po celou dobu jeho pronájmu a sada zimních kol včetně přezutí a uskladnění. Pojištění vozu od Allianz ve variantě Plus zahrnuje například povinné ručení s limitem do 100 milionů Kč, havarijní pojištění s 10% spoluúčastí, pojištění skel nebo poskytnutí náhradního vozidla až na 20 dní.

Karta a aplikace Chargee pro pohodlné nabíjení

Nabíjecí karta Chargee včetně poplatku za její užívání po dobu 1 roku. S kartou a aplikací Chargee můžete jednoduše nabíjet na území celé České republiky a Evropy. Řešení je dostupné jak pro firemní zákazníky, tak soukromé osoby.

Zaujala vás nabídka, nebo máte zájem o více informací?

Bc. Jaromír Zukal
Prodejce nových vozů

+420 739 522 295
zukal@autonova.cz